Blue Shock Race 2015. gadā atvēra bērnu elektrokartinga halli t/c “Rīga Plaza”. Laikam ritot un mums augot, BSR ir izveidojis jaunu Elektrokartinga iekštelpu halli Rīgas centrā ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Pat vispieredzējušākie braucēji nepaliks vienaldzīgi, jo BSR sniedz vēl vairāk jaudas, asākas izjūtas un pozitīvas autosporta emocijas mūsu klientiem.

Modernākie elektrotehnoloģijas sasniegumi ļauj kartingus izmantot gan dažāda vecuma bērnu grupām, gan pieaugušajiem, atbilstoši katra spēju līmenim un meistarībai. Tie nerada atbaidošus trokšņus un kaitīgas izplūdes gāzes. Šī ir iekštelpu halle, kas nozīmē, ka tā darbojas visu gadu, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Hallē pieejamas atrakcijas no t/c “Rīga Plaza” halles un daudz jaunu atrakciju, kuras neatstās vienaldzīgu nevienu! Mēs radījām šo halli, lai tā būtu lieliska izklaides un treniņu vieta visu vecumu cilvēkiem. Mūsu mērķis ir apgāzt jebkādus stereotipus, kas saistīti ar elektrokartingiem.

BSR elektrokartingi ir dizainiski pievilcīgi, tīri, klusi un darbojas bez izplūdes gāzēm. 200m garajā trasē pieejami 4 pieaugušo un 4 bērnu elektrokartingi, un tajā vienlaikus var doties no 1 līdz 6 personām, kurām pirms starta tiek novadīta braukšanas instruktāža. Braucēja laiks tiek fiksēts ar laika sistēmas palīdzību, lai katrs varētu sekot līdz saviem rezultātiem.

Jaunajā BSR iekštelpu elektrokartinga hallē mūsu komanda ar prieku gaidīs katru viesi un rūpēsies par lielisku atmosfēru!