Blue Shock Race 2015.gadā sāka ar Pirmo Bērnu Elektrorallija pasaules vietas atveršanu t/c “Rīga Plaza”.

Laikam ritot un mums augot, BSR ir izveidojis jaunu Elektrokaringa iekštelpu halli Rīgas centrā ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Pat viespieredzējušākie braucēji nepaliks vienaldzīgi, jo BSR sniedzot vēl vairāk jaudu, asākas izjūtas un pozitīvas autosporta emocijas mūsu vērtīgajiem klientiem.

Modernākie elektrotehnoloģijas sniegumi ļauj kartingus padarīt par izcili piemērotiem dažāda vecuma bērnu grupām, pieaugušajiem, spēju līmeņiem un meistarībai. Tie nerada atbaidošus trokšņus un kaitīgas izplūdes gazes. Šī ir iekštelpu halle, kas nozīmē, ka tā darbojās cauru gadu, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Hallē būs pieejamas atrakcijas no t/c “Rīga Plaza” halles un daudz jaunu, vēl neredzētu atrakciju, kuras neatstās vienaldzīgu ir nevienu! Mēs radījām šo halli, lai tā būtu  lieliska izklaides un treniņu vieta visu vecumu cilvēkiem, kur gūt pieredzi autosportā.

BSR elektrokartingi ir dizainiski pievilcīgi, tīri, nerada atbaidošus trokšņus un izplūdes gāzes. 200m garajā trasē pieejami 5 pieaugušo un 5 bērnu elektrokartingi, un tajā vienlaikus var doties no 1 līdz 5 personām, kurām pirms starta tiek novadīta braukšanas instruktāža. Braucēja laiks tiek fiksēts ar laika sistēmas palīdzību, lai varētu veiksmīgi sekot līdz saviem rezultātiem.

Jebkādi steriotipi, kas saistīti ar elektrokartingiem, tiks ABGĀZTI!

Mūsu komanda sagaidīs katru viesi ar lielisku atmosfēru mūsu jaunajā iekštelpu Elektrokartinga hallē.