Pieaugušo pasākumi

Viens par visiem - visi par vienu? Vai tomēr kurš - kuru?! Pie mums iespējams sacensties roku rokā, īstenojot komandu turnīrus, taču azartiskākajiem autosporta cienītājiem un Pozitīvas Enerģijas medniekiem piedāvājam īstenot sacensības, kurās katrs braucējs startē individuāli. Pirmais vai pēdējais - to nosaka ātrākā apļa laika rezultāti, ne brauiena pozīcija, tāpēc meistarība mūsu turnīros ir būtisks rādītājs. Nav būtiski - esiet kolēģi, draugi, vecmeitu vai vecpuišu kompānija, piedzīvot ātrumu vietā, kur sākas Pozitīva Enerģija, var ikviens!

Rezervēt pasākumu

Sacensību turnīra programma

Pasākumu koordinē un palīdz veiksmīgi noorganizēt BSR administrātors, kurš pasākuma sākumā sagaida sacensību dalībniekus, kā arī palīdz tiem reģistrēties mūsu sistēmā. Mirklī, kad visi braucēji ieradušies un reģistrējušies, pirmie sacensību dalībnieki tiek aicināti uz instruktāžu, pēc kuras seko 3 apļu iesildošais brauciens un arī 12 kvalifikācijas brauciena apļi. Kad šis brauciena posms visiem pieveikts, 4 rezultatīvākie un labākie apļu laika īpašnieki mērojas spēkiem fināla braucienā. Pasākuma noslēgumā noris svinīgā apbalvošana, kuras ietvaros katram braucējam tiek izdalīta brauciena rezultātu analīze, taču pirmajām trim vietām tiek tas gods kāpt uz īpašā BSR goda pjedestāla un saņemt godpilnās zelta, sudraba vai bronzas medaļas. Noris kopīga fotogrāfēšanās un Pozitīvas Enerģijas ģenerēšana!

  • Instruktāža
  • 3 apļi iesildīšanās brauciens
  • 12 apļi kvalifikācijas brauciens
  • 12 fināla apļi (brauc 4 ātrākie)
  • Svinīgā apbalvošana

Uzkodas un dzērieni

Kā tad svētki bez našķiem, saldumiem, uzkodām un burbuļojošiem dzērieniem? Vietā, kur sākas Pozitīva Enerģija, arī par to ir padomāts! Hallē izveidota īpaši nodalīta vieta maltītei, kurā, mazliet attālāk no citiem halles apmeklētajiem, var netraucēti uzturēties un mieloties sacensību dalībnieki. Hallē iespējams ienest pašiem savas uzkodas un dzērienus, taču, ja ir vēlme pasūtīt maltīti, iesakām izmantot “Čilli picas” pakalpojumus, jo picērija atrodas mūsu ēkas 1.stāvā – ērti, ātri, garšīgi!

Cenas

elektrokartings cenas

Ballītes rezervācija

Esam atvērti arī pielāgot un mainīt ballītes programmu, atbilstoši ikviena vēlmēm!
Uzzini sīkāk par ballītes norisi vai rezervē savu pasākumu, zvanot +371 20454321!