Vecpuišu & Vecmeitu ballītes

Vēlies uztaisīt topošajai līgavai vai līgavainim elektrizētu un adrenalīna pilnu piedzīvojumu pirms iestūrēšanas Laulību ostā? Spraigs sacensību turnīrs elektrokartingu trasē ir visefektīvākais veids kā vecpuišu/vecmeitu ballītei piešķilt elpu aizraujošu dzirksti! Nāc un liec iztrakoties topošajam vīram vai sievai, kā arī viņa draugiem pirms lielā, svinīgā Notikuma!

Vecpuišu un vecmeitu ballītes apraksts

Pasākumu koordinē un palīdz veiksmīgi noorganizēt BSR administrātors, kurš pasākuma sākumā sagaida ballītes viesus, kā arī palīdz tiem reģistrēties mūsu sistēmā. Mirklī, kad visi braucēji ieradušies un reģistrējušies, tiek aizvadīta īpašā BSR komandas aktivitāte ballītes dalībniekiem, kas var palikt noslēpumā līdz pat pasākuma dienai vai arī var tikt saskaņota ar galveno ballītes organizātoru no vecmeitas/vecpuiša puses.

  • Reģistrēšanās
  • Īpašā BSR aktivitāte
  • 3 apļi iesildīšanās brauciens (brauc visi) un uzreiz 12 kvalifikācijas apļi (brauc visi)
  • VR atrakcija vecpuisim/vecmeitai, jautrā fotosesija ar foto atribūtiem un braucieni rallija simulātorā
  • 12 fināla apļi (brauc 4 ātrākie)
  • Apbalvošanas ceremonija

Kad jautrā aktivitāte aizvadīta, pirmie sacensību dalībnieki tiek aicināti uz instruktāžu, pēc kuras seko 3 apļu iesildošais brauciens un arī 12 kvalifikācijas brauciena apļi, pēc kuru rezultāta tiks izvērtēti fināla braucēji.

Kad šis brauciena posms visiem pieveikts, ballītes dalībnieki tiek aicināti uz fotosesiju pie BSR pjedestāla, izmantojot īpaši vecmeitām/vecpuišiem paredzētos fotosesiju aksesuārus, vecmeita/vecpuisis izmēģina VR jeb Virtuālās Realitātes atrakciju un pārējie viesi izmēģina rallija simulatora azartu.

Pēc kārtīgas iepozēšanas un smiekliem, tiek apkopoti fināla braucēji un 4 rezultatīvākie un labākie apļu laika īpašnieki mērojas spēkiem fināla braucienā. Tad visbeidzot seko apbalvošanas ceremonija, kuras ietvaros pirmajām trim vietām tiek pasniegtas godalgotās zelta, sudraba un bronzas medaļas, katram dalībniekam tiek izprintēti brauciena rezultāti un dāvāts īpaši stilizēts BSR diploms,  kā arī tiek pasniegts šampanietis uz BSR pjedestāla.

Uzkodas un dzērieni

Kā tad svētki bez našķiem, saldumiem, uzkodām un burbuļojošiem dzērieniem? Vietā, kur sākas Pozitīva Enerģija, arī par to ir padomāts! Hallē izveidota īpaši nodalīta vieta maltītei, kurā, mazliet attālāk no citiem halles apmeklētajiem, var netraucēti uzturēties un mieloties pasākuma viesi. Hallē iespējams ienest pašiem savas uzkodas un dzērienus, taču, ja  ir vēlme pasūtīt maltīti, iesakām izmantot “Čilli picas” pakalpojumus, jo picērija atrodas mūsu ēkas 1.stāvā – ērti, ātri, garšīgi!

Ballītes rezervācija

Esam atvērti arī pielāgot un mainīt ballītes programmu, atbilstoši ikviena vēlmēm!
Uzzini sīkāk par ballītes norisi vai rezervē savu pasākumu, zvanot +371 20454321!